Burendag 2018

Een week voor de burendag kwamen 8 buren bij elkaar in de boerderij van Maud en Jan Knook.  Zij gingen brainstormen wat zij zouden gaan koken voor de burendag.   Onze eigen buurtTukker André was er niet, maar hij kan goed koken. Daarom werd hij gebeld of hij ook nog iets wilde maken… en jawel, heerlijke nassi zou zijn bijdrage zijn.

De volgende indeling werd gemaakt:

Lida: Prei soep

Tamara: Pompoensoep en witlofsalade

André: Nassi

Wilma: Kruidenboter, Sajoer Boontje, rijst,  ham/meloen,  slalade

Pieter Jan: Lasagna en quinoa salade

Marije:  Brandade en brandnetel pesto

Katja:  Pittige balletjes, tapenade en aardappelsalade

Ineke:  Gepofte appeltjes met ijs.

——-

Op 23 september 2018 waren wij welkom op het grote erf van de familie Hartog aan de Jisperweg.  Maar liefst 75 mensen kwamen die middag kleiduiven schieten.  Pieter Wikkel en Astrid Konijn wonnen die wedstrijd.

foto Carien Rombach

Voor de jeugd was een luchtkussen besteld, maar vanwege de voorspelde regen was die afgebeld. Wel was er voor hen een tafelvoetbalspel en een sjoelbak.

Na de wedstrijden opende het homemade buffet.  Wat een succes!

Hulde aan de kokkies.

foto Wilma Konijn-Duijn
foto Wilma Konijn-Duijn
Foto Carien Rombach
foto Carien Rombach

 

Foto Carien Rombach
Foto Carien Rombach